RIP CURL SURF TRIP

SURFOVÁNÍ NA BALI

“Free surfing” na Bali se doporučuje pouze surfařům, kteří v Indonésii již byli, znají místní podmínky, surf spoty, složitou dopravu a chtějí zajistit pouze základní potřeby. Pro všechny ostatní je zde balíček „Camp“.
Kemperům zajistíme vše od transferů z / na letiště přes dopravu na místě, ubytování až po surfové lekce, „surf guiding“ či výlety.

Destinace

Říká se, že bohové požehnali místním surfařům, neboť ti žijí v dokonalém tropickém surfovém ráji. Posledních 40 let turismu sice dost změnilo ráz místní krajiny i podobu „line-upů“, přesto Bali zůstává nezapomenutelným zážitkem pro všechny, kdo ho navštíví. Množství a kvalita vln je bezpochyby to nejlepší, co kdy „Matka příroda“ připravila.

Ubytování

Stylové ubytování a naše surfová základna se nachází na poloostrově Bukit na jihu Bali. Moderní vila s bazénem a terasou je rozdělena na tři dvoulůžkové pokoje s vlastní koupelnou a wc, čtyři dvoulůžkové pokoje se dvěma společnými sprchami a wc a jeden pětilůžkový pokoj s velkou terasou. Na každém pokoji je nově instalovaná klimatizace! Pro všechny je k dispozici plně vybavená kuchyň, bazén se sprchou, terasa na večerní grilování a promítání, barely s pitnou vodou. Celá vila je pokryta WiFi.

Surfová škola

Všechny kempery čeká během RCST první týden surfing se zkušeným instruktorem (5 dní po 2 hodinách), focení a videocoaching. Druhý týden půjde hlavně o „surf guiding“. Zkušený surfař znalý místních podmínek vybere vždy nejvhodnější dobu a místo k surfování. Během dvou týdnů Vám odkryjeme začátečnické pláže, „secret spoty“ (ukrytá místa před veřejností), vezmeme Vás na vlny pro mírně pokročilé a budeme společně pozorovat nekonečně dlouhé barely (vlna dělající tunel) na legendární vlně Uluwatu.

LETENKA

Na RCST nelze udělat skupinovou letenku za fixní cenu. Spolupracujeme se specialisty na levné letenky a dále s pěti cestovními kancelářemi zaměřenými přímo na prodej letenek. Partneři vývoj cen letenek pečlivě sledují a mají možnost podržet rezervaci až několik dní.

DOPRAVA NA MÍSTĚ

Doprava na Bali je velmi přehuštěná, proto je zde nejvhodnějším dopravním prostředkem skútr. Během prvního dne Vás RCST delegát zasvětí do taje motoristiky a zaškolí na prázdném parkovišti. První jízdy probíhají ve skupině – maximálně 8 motorek za sebou, skútry disponují úchyty na surfboardy.

Kompletní balíček RCSC

ubytování v Surf housu
surfboard po celou dobu pobytu (netýká se výletů)
transfer z/na letiště
půjčovné motorky s držákem na surfboard po celou dobu pobytu bez PHM
5 x surfová lekce
5 x surf guiding
2 x videocoaching
fotograf
památeční fotogra e a video
2 x lekce jógy

Balíček neobsahuje

letenku
PHM do motorky (cca 500 Kč / 14 dní)
stravu
poplatek za vízum (500 Kč)
pojištění
cestování – k dispozici je široká na- bídka výletů do okolí
vedlejší aktivity – rafting, potápění, masáže

doporučené kapesné na 14 dní je 5000 Kč